User Comment (6.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: delete
fr: supprimer

en: approve
fr: approuver

en: You should create an administrator mail address for your site! <a href="%url">Do it here</a>.
fr: Vous devez renseigner l'adresse email d'administration pour votre site ! <a href="%url">La remplir ici</a>.

en: Subject
fr: Sujet

en: PHP code
fr: Code PHP

en:  content
fr:  contenu
