User Comment (6.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: delete
he: מחק

en: approve
he: אשר

en: Subject
he: נושא

en: Message
he: מסר

en: PHP code
he: קוד PHP

en:  content
he:  תוכן
