User Comment (6.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: delete
id: hapus

en: approve
id: setujui

en: You should create an administrator mail address for your site! <a href="%url">Do it here</a>.
id: Anda harus membuat alamat email administrator untuk site! anda <a href="%url">Lakukan disini</a>.

en: Subject
id: Subyek

en: Message
id: Isi pesan
