User Comment (6.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: delete
pl: usuń

en: approve
pl: zatwierdź

en: You should create an administrator mail address for your site! <a href="%url">Do it here</a>.
pl: Powinieneś utworzyć administracyjny adres email dla Twojej strony <a href="%url">Zrób to tutaj</a>

en: Subject
pl: Temat

en: Message
pl: Wiadomość

en: PHP code
pl: Kod PHP
