User Comment (6.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: delete
uk: видалити

en: approve
uk: підтвердити

en: You should create an administrator mail address for your site! <a href="%url">Do it here</a>.
uk: Вам слід вписати е-пошту адміністратора сайту! <a href="%url">Зробіть це тут</a>.

en: Subject
uk: Тема

en: Message
uk: Повідомлення

en: PHP code
uk: код PHP

en: Text options
uk: Параметри текста
