User Comment (6.x-2.0) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: delete
af: verwyder

en: approve
af: keur goed

en: Subject
af: Onderwerp

en: Message
af: Boodskap

en: General settings
af: Algemene verstellings
