User Comment (6.x-2.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: delete
ar: حذف

en: approve
ar: موافقة

en: Subject
ar: الموضوع

en: Message
ar: الرسالة

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: Receive e-mail notifications
ar: استقبال تنبيهات البريد الإلكتروني
