User Comment (6.x-2.0) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: approve
ast: aprobar

en: Subject
ast: Asuntu

en: Message
ast: Mensax

en: General settings
ast: Preferencies Xenerales

en: Receive e-mail notifications
ast: Recibir avisos per corréu-e
