User Comment (6.x-2.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: approve
be: дазволіць

en: Subject
be: Тэма

en: Message
be: Паведамленне

en: General settings
be: Агульныя наладкі

en: Receive e-mail notifications
be: Атрымоўваць паведамленні на емэйл
