User Comment (6.x-2.0) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: approve
bg: одобри

en: Subject
bg: Тема

en: Message
bg: Съобщение

en: General settings
bg: Общи настройки
