User Comment (6.x-2.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: approve
ca: aprova

en: Subject
ca: Assumpte

en: Message
ca: Missatge

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: PHP code
ca: Codi PHP

en: Receive e-mail notifications
ca: Rebre notificacions per correu electrònic
