User Comment (6.x-2.0) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: delete
cs: smazat

en: approve
cs: schválit

en: Subject
cs: Předmět

en: Message
cs: Zpráva

en: General settings
cs: Obecné nastavení

en: PHP code
cs: PHP kód

en:  content
cs:  obsah

en: Receive e-mail notifications
cs: Přijímat e-maily s oznámeními
