User Comment (6.x-2.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: delete
cy: dileu

en: Subject
cy: Testun

en: Message
cy: Neges

en: General settings
cy: Gosodiadau cyffredinol

en: Receive e-mail notifications
cy: Derbyn hysbysiadau e-bost
