User Comment (6.x-2.0) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: delete
da: slet

en: approve
da: godkend

en: Subject
da: Emne

en: Message
da: Meddelelse

en: General settings
da: Generelle indstillinger

en: PHP code
da: PHP kode

en:  content
da:  indhold

en: Receive e-mail notifications
da: Modtag e-mail-notifikationer
