User Comment (6.x-2.0) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: delete
de: Löschen

en: approve
de: genehmigen

en: Subject
de: Betreff

en: Message
de: Benachrichtigung

en: General settings
de: Allgemeine Einstellungen

en: PHP code
de: PHP-Code

en:  content
de:  Inhalt

en: Receive e-mail notifications
de: E-Mail Benachrichtigung empfangen
