User Comment (6.x-2.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: approve
el: έγκριση

en: Subject
el: Θέμα

en: Message
el: Μήνυμα

en: General settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en:  content
el:  ύλη

en: Receive e-mail notifications
el: Λήψη ειδοποιήσεων μέσω e-mail
