User Comment (6.x-2.0) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: delete
et: kustuta

en: approve
et: kiida heaks

en: Subject
et: Teema

en: Message
et: Teade

en: General settings
et: Üldised seaded

en: PHP code
et: PHP kood

en:  content
et:  sisu

en: Receive e-mail notifications
et: Teadete saamine meiliga
