User Comment (6.x-2.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: approve
eu: Onartu

en: Subject
eu: Gaia

en: Message
eu: Mezua

en: General settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: PHP code
eu: PHP kodea

en: Receive e-mail notifications
eu: E-posta bidezko jakinarazpenak jaso
