User Comment (6.x-2.0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: delete
fi: poista

en: approve
fi: hyväksy

en: Subject
fi: Aihe

en: Message
fi: Viesti

en: General settings
fi: Yleiset asetukset

en: PHP code
fi: PHP koodi

en:  content
fi:  sisältö

en: Receive e-mail notifications
fi: Ota vastaan sähköposti-ilmoituksia
