User Comment (6.x-2.0) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: delete
fr: supprimer

en: approve
fr: approuver

en: Subject
fr: Objet

en: General settings
fr: Paramètres généraux

en: The comment has been approved.
fr: Le commentaire a été approuvé.

en: PHP code
fr: Code PHP

en:  content
fr:  contenu

en: Your comment will be posted once it's been approved.
fr: Votre commentaire sera publié une fois qu'il aura été approuvé.

en: Approval email
fr: Approbation par courriel

en: @commenter posted a new comment!
fr: @commenter a posté un nouveau commentaire!

en: Receive e-mail notifications
fr: Recevoir les courriels de notification
