User Comment (6.x-2.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: approve
he: אשר

en: Subject
he: נושא

en: Message
he: הודעה

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: PHP code
he: קוד PHP

en:  content
he:  תוכן

en: Receive e-mail notifications
he: קבל התראות דואר אלקטרוני
