User Comment (6.x-2.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: delete
hi: मिटाएँ

en: approve
hi: स्वीकृति

en: Subject
hi: विषय

en: Message
hi: संदेश

en: General settings
hi: सामान्य स्थापनाएँ
