User Comment (6.x-2.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: delete
hr: ukloni

en: approve
hr: odobri

en: Subject
hr: Naziv

en: Message
hr: Poruka

en: General settings
hr: Opće postavke

en: Receive e-mail notifications
hr: Primaj obavijesti e-pošte
