User Comment (6.x-2.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: delete
hu: törlés

en: approve
hu: elfogadás

en: Subject
hu: Tárgy

en: Message
hu: Üzenet

en: General settings
hu: Általános beállítások

en: PHP code
hu: PHP kód

en:  content
hu:  tartalom

en: Receive e-mail notifications
hu: Email értesítés fogadása
