User Comment (6.x-2.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: delete
is: eyða

en: approve
is: samþykkja

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Message
is: Skilaboð

en: General settings
is: Almennar stillingar
