User Comment (6.x-2.0) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: delete
it: elimina

en: approve
it: approva

en: Subject
it: Oggetto

en: Message
it: Messaggio

en: General settings
it: Impostazioni generali

en: PHP code
it: Codice PHP

en:  content
it:  contenuti

en: Receive e-mail notifications
it: Ricevi le notifiche per e-mail
