User Comment (6.x-2.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: delete
ja: 削除

en: approve
ja: 承認

en: Subject
ja: 件名

en: Message
ja: メッセージ

en: General settings
ja: 全般の設定

en: PHP code
ja: PHPコード

en: Receive e-mail notifications
ja: メールでの通知を受け取る
