User Comment (6.x-2.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: delete
jv: busak

en: approve
jv: ditrima

en: Subject
jv: Subyek

en: Message
jv: Pesen

en: General settings
jv: Sétingan umum

en: Receive e-mail notifications
jv: Ntrima e-mail pemberitahuan
