User Comment (6.x-2.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: approve
ka: დადასტურება

en: Subject
ka: სათაური

en: Message
ka: შეტყობინება

en: General settings
ka: ზოგადი პარამეტრები
