User Comment (6.x-2.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: delete
kk: Өшіру

en: approve
kk: қабылдау

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Message
kk: Хабарлама

en: General settings
kk: Бас теңшелімдер
