User Comment (6.x-2.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: delete
km: លុប

en: approve
km: អនុម័ត

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Message
km: សារ

en: General settings
km: ការ​កំណត់​ទូទៅ

en: Receive e-mail notifications
km: ទទួល​ការ​ជូនដំណឹងតាម​​អ៊ីមែល
