User Comment (6.x-2.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: approve
ku: پەسەندکردن

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Message
ku: پەیام

en: General settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Receive e-mail notifications
ku: وەرگرتنی ئیمێلی ئاگاداری
