User Comment (6.x-2.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: approve
lt: patvirtinti

en: Subject
lt: Tema

en: Message
lt: Žinutė

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: PHP code
lt: PHP kodas

en: Receive e-mail notifications
lt: Gauti el. pašto pranešimus
