User Comment (6.x-2.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Message
my: သတင်း

en: General settings
my: အထွေထွေ အထိန်းအချုပ်များ

en: Receive e-mail notifications
my: အီးမေး(လ်) သတိပေးချက် လက်ခံရရှိခြင်း
