User Comment (6.x-2.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: approve
ne: स्वीकृति

en: Subject
ne: विषय

en: Message
ne: सन्देश

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स
