User Comment (6.x-2.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: delete
nl: verwijderen

en: approve
nl: goedkeuren

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Message
nl: Bericht

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: PHP code
nl: PHP-code

en:  content
nl:  inhoud

en: Receive e-mail notifications
nl: E-mailberichten ontvangen
