User Comment (6.x-2.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: delete
pl: usuń

en: approve
pl: zatwierdź

en: Subject
pl: Tytuł

en: Message
pl: Wiadomość

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: PHP code
pl: Kod PHP

en:  content
pl:  zawartość

en: Receive e-mail notifications
pl: Przesyłaj powiadomienia mailowo
