User Comment (6.x-2.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: approve
sk: schváliť

en: Subject
sk: Predmet

en: Message
sk: Správa

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: PHP code
sk: PHP kód

en:  content
sk:  obsah

en: Receive e-mail notifications
sk: Dostávať e-mailové upozornenia
