User Comment (6.x-2.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: delete
sl: izbriši

en: approve
sl: odobri

en: Subject
sl: Zadeva

en: Message
sl: Sporočilo

en: General settings
sl: Splošne nastavitve
