User Comment (6.x-2.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: delete
sv: radera

en: approve
sv: godkänn

en: Subject
sv: Ämne

en: Message
sv: Meddelande

en: General settings
sv: Allmänna inställningar

en: PHP code
sv: PHP-kod

en:  content
sv:  innehåll

en: Receive e-mail notifications
sv: Ta emot e-postmeddelanden
