User Comment (6.x-2.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: delete
te: తొలగించు

en: approve
te: ఆమోదించు

en: Subject
te: విషయం

en: Message
te: సందేశం

en: General settings
te: సాధారణ అమరికలు

en: User Comment
te: వాడుకరి వ్యాఖ్య
