User Comment (6.x-2.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: delete
th: ลบ

en: approve
th: อนุมัติ

en: Message
th: ข้อความ

en: General settings
th: กำหนดค่าทั่วไป

en: Receive e-mail notifications
th: รับอีเมลแจ้งข่าว
