User Comment (6.x-2.0) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: delete
tr: sil

en: approve
tr: onayla

en: Subject
tr: Konu

en: Message
tr: İleti

en: General settings
tr: Genel ayarlar

en: PHP code
tr: PHP kodu

en:  content
tr:  içerik

en: Receive e-mail notifications
tr: Bildirimleri e-posta olarak al
