User Comment (6.x-2.0) - en to uk translation catalogue (22 entries)

en: delete
uk: видалити

en: approve
uk: схвалити

en: Subject
uk: Тема

en: Message
uk: Повідомлення

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: The comment has been approved.
uk: Коментар був схвалений.

en: PHP code
uk: Код PHP

en:  content
uk:  вміст

en: Text options
uk: Параметри текста

en: User Comment
uk: Коментар користувача

en: Receive e-mail notifications
uk: Отримувати сповіщення електронною поштою

en: This module lets users delete comments on nodes they create without giving them full comment administration access. Permissions are on a per node type basis, so it is a great way to, e.g., allow users to administer comments on their own blogs. Additionally, you can configure this module to force comments on selected node types to be approved before they get published. As with delete rights, this is administered by users so you don't have to do it yourself.
uk: Цей модуль дозволяє користувачам видаляти коментарі у створених ними матеріалах без надання їм прав адміністратора. Повноваження надаються за  типами матеріалів, це найкращий шлях дозволити користувачем управляти коментарями в їх блогах. Додатково можна налаштувати цей модуль у такий спосіб, що коментарі в обраних типах матеріалів повинні будуть проходити схвалення перед публікацією. Разом з правами на видалення ці можливості будуть делеговані на розсуд користувачів, таким чином вам не доведеться адмініструвати коментарі особисто.

en: This module gives users additional comment administration rights on content they create.
uk: Цей модуль надає користувачам додаткові адміністративні права в створених ними матеріалах.

en: Check this to allow other users to comment on your content without approval. Note: Admin users can always comment without approval.
uk: Якщо позначено, інші користувачі отримують можливість розміщувати коментарі у ваших матеріалах без вашого попереднього схвалення. Примітка: адміністратор зможуть розміщувати коментарі без перевірки в будь-якому випадку.

en: Check this to receive e-mail notifications when new comments need your approval.
uk: Залиште позначку щоб отримувати електронні сповіщення про нові коментарі, що потребують схвалення.

en: Approval form
uk: Форма схвалення

en: This sets the weight of the approval form on the node. For example, you can change this to move the form below the node content.
uk: Встановлює вагу форми схвалення у матеріалі. Наприклад, можна змінити вагу так, щоб пересунути форму нижче вмісту матеріалу.

en: This page is generated by the usercomment module. The following variables are available for use in email subject/message: @approver, @commenter, @title, @comment, @commentlink, @nodelink, @site, @siteurl
uk: Це повідомлення буде згенеровано модулем usercomment. Наступні змінні можуть бути використані в темі/тексті листа: @approver, @commenter, @title, @comment, @commentlink, @nodelink, @site, @siteurl

en: Advanced Usage Only: PHP code that returns the text of the status message. The PHP code must be entered between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
uk: Тільки для досвідчених користувачів: PHP-код, який повертає текст статусного повідомлення. PHP-код повинен бути введений між тегами %php. Увага, виконання некоректного PHP коду може пошкодити Ваш Drupal сайт.

en: A comment has been approved
uk: Коментар був успішно схвалений.

en: 1 comment to approve | @count comments to approve
uk[0]: 1 коментар для схвалення
uk[1]: @count коментарі для схвалення
uk[2]: @count коментарів для схвалення

en: skip author approval queue when posting comments
uk: публікувати коментарі без схвалення
