User Comment (6.x-2.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: delete
bo: བསུབ

en: approve
bo: ཆོག་མཆན་སྤྲོད་པ

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: General settings
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྒྲིག་འགོད།
