User Comment (6.x-2.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: delete
fa: حذف

en: approve
fa: موافقت

en: Subject
fa: موضوع

en: Message
fa: پیام

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Receive e-mail notifications
fa: دریافت آگاه سازی‌ها از طریق پست الکترونیک
