User Comment (6.x-2.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: approve
gl: aprobar

en: Subject
gl: Asunto

en: Message
gl: Mensaxe

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: PHP code
gl: Código PHP

en:  content
gl:  contido

en: Receive e-mail notifications
gl: Recibir avisos por correo electrónico
