User Comment (6.x-2.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: delete
id: hapus

en: approve
id: setujui

en: Subject
id: Judul

en: Message
id: Pesan

en: General settings
id: Pengaturan umum

en: Receive e-mail notifications
id: Terima pemberitahuan melalui email
