User Comment (6.x-2.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: approve
lv: apstiprināt

en: Subject
lv: Temats

en: Message
lv: Ziņojums

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: PHP code
lv: PHP kods

en: Receive e-mail notifications
lv: Saņemt paziņojumu e-pastus
