User Comment (6.x-2.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: delete
oc: suprimir

en: approve
oc: aprovar

en: Subject
oc: Objècte

en: Message
oc: Messatge

en: General settings
oc: Paramètres generals

en: PHP code
oc: Còde PHP

en: Receive e-mail notifications
oc: Recebre los corrièrs electronics de notificacion
